Monika Chylak

Na dobry początek

Stało się! Czas rozpocząć nową przygodę- przygodę z blogowaniem :).

Myśl rodziła mi się w głowie od dłuższego czasu, gdy dostawałam mnóstwo komentarzy oraz prywatnych wiadomości odnośnie moich zdjęć, sposobu obróbki, pracy na sesjach zarówno z osobami doświadczonymi jak i tymi, które pierwszy raz stają przed obiektywem. Czyli wychodzi na to, że to Wy mnie zainspirowałyście! Tak- zainspirowałYŚCIE . To właśnie do Was moje drogie kieruje sesje zdjęciowe, którymi się zajmuję, słowa oraz przeróżne przemyślenia. Uważam, że każda kobieta- jest piękna i powinna się tak czuć zawsze! Powtarzam to za każdym razem na sesji oraz odpisując Wam na wiadomości, gdy ‘w razie czego informujecie’ mnie, że jesteście niepewne siebie, swojego wyglądu i tego, że źle wychodzicie na zdjęciach. Wtedy zawsze odpowiadam- każdy dobrze wychodzi na zdjęciach- w zależności, kto stoi po drugiej stronie i robi Wam sesję ;). Ja akurat czuje się niesamowicie pewnie podczas kobiecych zdjęć, to jest kierunek, który obrałam. Możliwe, że to dlatego, że sama uwielbiam wszystko co babskie oraz subtelne i… pewnie również dlatego, że narzeczony pare lat temu powiedział, że nie lubi, gdy na zdjęcia przychodzą mężczyźni haha ;-). Jednakże przejdźmy do konkretów, bo nie chcę Was zanudzać- a uwierzcie jestem okropną gadułą! Te z Was, które były u mnie na sesji- wiedzą o tym doskonale ;-)

O czym ma być ten blog? Przede wszystkim- póki co nie mam na celu pisać stricte technicznym językiem, bo wyznaję zasadę, że najważniejsze jest to, gdy ma się oko do zdjęć i pasję. Chcę pisać fotograficznego bloga z przymrużeniem oka, opowiedzieć jak te sesje u mnie wyglądają, pokazywać Wam jaka atmosfera panuje u mnie na zdjęciach poprzez backstage.

W planach również porady, inspiracje oraz zdjęcia przed i po. Uważam, że świat photoshopa przy zdrowym rozsądku i z umiarem jest fascynujący i potrafi każde zdjęcie przeistoczyć w takie jakie być powinno i nadać klimatu, w którym czujemy się najlepiej. Pojawi się również systematycznie post z wybraną całą sesją, czyli zbiór najciekawszych ujęć :).

A co najważniejsze- niedługo ruszam z warsztatami, gdzie będę mogła się z Wami osobiście podzielić sekretami mojej fotografii oraz w ciekawy sposób nauczyć Was robić lepsze ujęcia, jak zacząć i za co się zabrać podejmując decyzję o fotografii. Ważne jest również dla mnie to by podczas warsztatów zmotywować Was jak najlepiej i dać Wam iskierkę do działania :).

Co dalej? Lifestyle! Oczywiście, nie może go u mnie zabraknąć. Każdego dnia czymś się inspiruje, coś motywuje mnie do działania, pojawiają się ciekawe rzeczy na rynku zarówno fotograficzne jak i rekwizyty do sesji czy klimatyczne dodatki drugoplanowe. Uwaga! Czasem Was spróbuję zainspirować widokówkami - pięknymi ale i tymi zwykłymi zakątkami z podróży. Czyli spodziewajcie się podróży małych i dużych- wraz z ciekawymi poradami pod kątem zdjęć i informacji o danym miejscu ;). Z kolejnych fajnych spraw blogowych to – KONKURSY! Gdzie do wygrania będą sesje u mnie oraz zniżki na zdjęcia. Więc widzicie - połączę przyjemne z pożytecznym, by Was zachęcić do czytania haha ;-)!

zdjęcie wykonane telefonem: samsung s6

zdjęcie wykonane telefonem: samsung s6

Ostatnia część mojego bloga to comiesięczne podsumowania. Sama każdego miesiąc siadam i analizuję co zrobiłam przez ten czas i czy jest coś co mogę poprawić i ulepszyć (zawsze coś się znajdzie ;-)). Jednakże tutaj, aż tak nie będę Was zanudzać formalnościami, ale pojawi podsumowanie w formie zdjęć, co jest zdecydowanie bardziej przystępne :).

Nie przedłużając, bo i tak zaszalałam z ilością tekstu- mam nadzieję, że nikogo nie przeraziłam i post dość przyjemnie się czytało – z przymrużeniem oka ;). Dołożę wszelkich starań by blog był dla Was inspirujący i ciekawy. Dlatego będzie mi bardzo miło za wszelkie komentarze, podpowiedzi o czym chcecie przeczytać i co Was interesuje :).

W międzyczasie wpadajcie również do pozostałych zakładek mojej strony i na instagram @mchylakphotography oraz fanpage Monika Chylak Photography

Do zobaczenia w środę!

Monika

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle
  • Pinterest - Grey Circle

Kategorie

Wyróżnione posty
Archiwum

@2016  Designed by Monika Chylak Photography