top of page

Warsztaty kobiecej fotografii miejskiej

 

1J4A3827.jpg
1J4A8690.jpg
Warsztaty miejskie z fotografii kobiecej stworzyłam z myślą o osobach, które chcą nauczyć się oraz zainspirować sesjami tworzonymi na mieście. Ten konkretny rodzaj fotografii jest mi szczególnie bliski i chętnie podzielę się własnym doświadczeniem i wiedzą zdobytą przez lata jako fotograf. 
Podczas warsztatów skupiamy się przede wszystkim na praktyce - wybieramy się na miasto (mam przygotowane dla Was inspirujące lokalizacje w Warszawie) i tworzymy sesje krok po kroku. Omawiając każdy moment, kadr, ustawianie modelki, światło i warunki jakie panują podczas zdjęć, co mamy w tle (bo przecież na mieście dzieje się ogromnie dużo ;)) oraz wiele innych czynników, które nam towarzyszą w trakcie sesji.
Przygotuję Cię do pracy z klientem - zarówno pod kątem biznesowym, czyli jak stworzyć ofertę, od czego zacząć, o czym pamiętać oraz pod kątem technicznym, czyli jak przygotować sesję od A do Z i poprowadzić ją, by efekty były takie jakie chcesz :). Do prowadzenia samej sesji zaliczamy m.in. pomoc klientce w ustawianiu się, kreatywność i ogólne dbanie o atmosferę - stawiam w tym punkcie na zainspirowanie Cię do odwagi podczas zdjęć.

Na warsztaty zapraszam osoby zarówno zaczynające swoją przygodę z fotografią, jak i działających już fotografów na rynku, szukających inspiracji w miejskich sesjach.


Czas na konkrety! 

Co dostajesz podczas warsztatów:   Wiedzę praktyczną z sesji miejskich, przygotowanie pod kątem biznesowym do klienta, konkretną dawkę kreatywności, wskazówki do pozowania, szukania lokalizacji, pracy technicznej ze światłem i innymi czynnikami panującymi podczas takich sesji
A co otrzymujesz w prezencie?   Mini sesje wizerunkową w klimacie lifestylowym :)! Dobrze wiemy, że szewc bez butów chodzi i jako fotografowie swoich zdjęć mamy mało - dlatego otrzymasz ode mnie 5 profesjonalnych kadrów po obróbce na swój użytek (na social media,  strone, prezentacje itp)

Miejsce realizacji warsztatów:  Warszawa 
Data:  Kiedy masz czas :)
Wykonuję warsztaty od poniedziałku do piątku w godzinach dziennych.
Liczba osób podczas warsztatów:
Zapraszam zarówno indywidualnie jak i w grupach dwuosobowych  (np. z koleżanką)
Czas trwania:  4 godziny
Cena:  799 zł
Sprzęt:   Wpadajcie z aparatem jaki macie :)

Podczas warsztatów stawiam przede wszystkim na luźną i babską atmosferę. Nie ma nawet miejsca na stres, bo to przede wszystkim bardzo kreatywnie spędzony czas :).

Masz pytania dotyczące warsztatów? Śmiało skorzystaj z  formularza kontaktowego

Do zobaczenia :) !
Monika

 

1J4A8505_edited_edited.jpg
1J4A0962_edited.jpg

Masz pytanie lub chcesz wykupić warsztaty?

Dziękuję za wiadomość 

bottom of page