top of page

Warsztaty kobiecej fotografii miejskiej

 

1J4A1111.jpg
1J4A3827.jpg
1J4A3086.jpg
1J4A8690.jpg

Co to za warsztaty? Po co i dlaczego :)?

Spotykamy się na praktyczną sesję zdjęciową w mieście, bo taki klimat właśnie uwielbiam i chętnie Was wtajemniczę i pokaże fajne myki fotograficzne, z których można korzystać :).

Wybierzemy się na miasto  i popstrykamy kobiece i delikatne miejskie kadry. Pobawimy się światłem, które jest dość ciężkie w takim otoczeniu, odbija się z każdej strony ale jest za to totalnie wdzięczne jak już łapiemy odpowiedni moment dnia i miejsce, gdzie pada najlepiej. Opowiem Wam o tym jak znaleźć miejscówkę na sesje, by nie wymyślać niewiadomo czego, bo mniej znaczy lepiej.

Pamiętajcie, że fotografia miejska rządzi się swoimi prawami. Dookoła dużo się dzieje- trzeba wiedzieć na co zwracać uwagę i w tym Wam pomogę.
Pogadamy również o bardziej biznesowym podejściu do fotografii, podzielę się doświadczeniem i opowiem co tam ciekawego warto zauważyć przy pracy lub po prostu zajawce fotografa.
No i oczywiście praca z klientką! Na co zwracać uwagę, jak tworzyć sesje od początku do końca i jak pomóc pozować, by nie było to nudnym doświadczeniem jak u fotografa na dokumentach ;).

Na koniec robimy podsumowanie! Oceniam jak wszystko poszło, omawiamy czego się nauczyłaś, na co warto zwrócić uwagę i jak super działałaś na warsztatach :).
Na warsztatach korzystacie ze swojego sprzętu ale również użyczam i swojego. 


Skupiam się tylko i wyłącznie na praktyce, dobrej zabawie i babskiej atmosferze, gdzie nie ma miejsca na stres.

Zapraszam zarówno w parze jak chcecie się wybrać z koleżanką jak i indywidualnie.

 

Koszt warsztatów: 799 zł 


❇ Warsztaty można wykupić na voucher prezentowy
❇ Warsztaty organizuję od połowy kwietnia do połowy września 

bottom of page