Warsztaty kobiecej fotografii miejskiej

 

w.jpg

Co to za warsztaty? Po co i dlaczego :)?


Spotykamy się na praktyczną sesję zdjęciową w mieście, bo taki klimat właśnie uwielbiam i chętnie Was wtajemniczę i pokaże fajne myki fotograficzne, z których można korzystać :).

Wybierzemy się na miasto :) i popstrykamy kobiece i delikatne miejskie kadry. Pobawimy się światłem, które jest dość ciężkie w takim otoczeniu, odbija się z każdej strony ale jest za to totalnie wdzięczne jak już łapiemy odpowiedni moment dnia i miejsce, gdzie pada najlepiej :). Opowiem Wam o tym jak znaleźć miejscówkę na sesje, by nie wymyślać niewiadomo czego, bo mniej znaczy lepiej.

Pamiętajcie, że fotografia miejska rządzi się swoimi prawami. Dookoła dużo się dzieje- trzeba wiedzieć na co zwracać uwagę i w tym Wam pomogę :).
Pogadamy również o bardziej biznesowym podejściu do fotografii, podzielę się doświadczeniem i opowiem co tam ciekawego warto zauważyć przy pracy lub po prostu zajawce fotografa :).
No i oczywiście praca z klientką! Na co zwracać uwagę, jak tworzyć sesje od początku do końca i jak pomóc pozować, by nie było to nudnym doświadczeniem jak u fotografa na dokumentach ;).

Na koniec lecimy na jedzonko (lub nie ;) ale myślę, że na pizzę zawsze znajdzie się czas :)) i robimy podsumowanie!
Na warsztatach korzystacie ze swojego sprzętu ale również użyczam i swojego! ♥️ 

Warto zrobić sobie takie porównanie :)


Skupiam się tylko i wyłącznie na praktyce, dobrej zabawie i babskiej atmosferze, gdzie nie ma miejsca na stres♥️

Zapraszam zarówno w parze jak chcecie się wybrać z koleżanką jak i indywidualnie :).

❇ Koszt warsztatów 790 zł

❇ Warsztaty można wykupić na voucher prezentowy

❇ Warsztaty organizuję od połowy kwietnia do połowy września